Słownik Budowlany - najtaniej

Nasze słowniki to wynik 25 lat poszukiwań terminologicznych i konsultacji z inżynierami działającymi na międzynarodowym rynku budowlanym. Największy z nich, Słownik Budownictwa, Infrastruktury i Wyposażenia - wyd. VI zawiera 92 tys. haseł (zob. Blog autora). Słowniki dostępne są w wersji na PC i na Android.

przejdź do słowników

Tłumaczenia techniczne i przysięgłe

Nie ufaj dyletantom nastawionym wyłącznie na zysk. Skorzystaj z oferty tłumaczy z prawie 25-letnim doświadczeniem w branży budowlanej oraz innych dziedzinach techniki. Nasi tłumacze przysięgli nie uzyskali tytułu "z nadania" lecz zdali bardzo trudny egzamin.

przejdź do tłumaczeń

Nasi klienci - od małych firm po międzynarodowe korporacje (słownik i/lub tłumaczenia):

azo.jpgastaldi.jpgstark.jpgitb.jpgstr.jpgbpk.jpgeci.jpginfinity.jpgHRA_Architekci.jpgintertoll.jpgtermatex.jpgtrigranit.jpgiberys.jpgcemex.jpgzachodnio.jpgepc.jpgsrb.jpgtorpol.jpgaip.jpgpigpd.jpggrupa5.JPGbudimex.jpgnorbud.jpgpolitechnikap.jpgeci.jpegpct.jpglotos.jpglegtur.jpgpizarotti.jpgmw.jpgzabytki.jpgstar.jpgamd.jpgtolbud.jpgamex.jpgtrasko.jpgandritz.jpgfundacja.jpgtokheim.jpgrick.jpgmostostal.jpgtermostudio.jpggotech.jpggeostandard.jpgventus.jpgmedusa.jpgbacker.jpgpgprojekt.jpgsystra.jpgkmk.jpgsalans.jpgmckb.jpgrohde.jpgimb.jpgpmgroup.jpgunilever.jpgeuroklimat.jpgstrabag.jpgmarley.jpgjacobbs.jpgsalini.jpgapp.jpgmulti.jpghochtief_solutions.jpgjpavax.jpgallcon.jpgbin.jpgprogress systemy.jpgproj complex.jpgKND.jpgkajima.jpgerbud.jpgpentagram.jpguam.jpgpbdim.jpgrenex.jpgbd.jpgopal.jpgpbdi.jpgproinwest.jpgitos.jpgrs.jpgnissen.jpgprestige.jpgskanska.jpgenp_mini-3.jpgplatique.jpggreenberg.jpgeurotax.jpggleeds.jpgsisk.jpgcarrefour.jpgtebodin.jpgaustriacard.jpgworley.jpgimmofinanz.jpgeiffage.jpgch2m.jpgsbm.jpgcomfort.jpghochtief.jpgict.jpgsukces.jpgsg.jpgbekaert.jpgeral.jpgmulti-projekt.jpgkonsbud.jpgimages.jpgintegra.jpgloion.jpgbilfinger.jpghydroprojekt.jpglepiko.jpgibdim.jpgoptal.jpgsaurr.jpgocmer.jpgkanbud.jpgbougues.jpgenercon.jpgporr.jpgpobrane.jpgmlp.jpgrexbud.jpgwikana.jpgaps.jpgamago.jpgptg.jpgtkt.jpggrontmij.jpgrotal.jpgh2optim.jpgnoerr.jpgtensar.jpgmk.jpgsiac.jpgdegremont.jpgwarbud.jpggulermak.jpgarcelor.jpgaliaxis.jpg

Magdalena Moroń

mmoron_maly.jpg

Tłumacz przysięgły, tłumaczenia ustne. Łatwy dojazd do biura - centrum Wrocławia. Również tłumaczenia przysięgłe techniczne.

+ 48 601 476 188

Email us for a quote

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NAJWIĘKSZY SŁOWNIK BUDOWLANY I TŁUMACZENIA - 601 725 191

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem