Słownik Budowlany - najtaniej

Nasze słowniki to wynik 25 lat poszukiwań terminologicznych i konsultacji z inżynierami działającymi na międzynarodowym rynku budowlanym. Największy z nich, Słownik Budownictwa, Infrastruktury i Wyposażenia - wyd. VI zawiera 92 tys. haseł (zob. Blog autora). Słowniki dostępne są w wersji na PC i na Android.

przejdź do słowników

Tłumaczenia techniczne i przysięgłe

Nie ufaj dyletantom nastawionym wyłącznie na zysk. Skorzystaj z oferty tłumaczy z prawie 25-letnim doświadczeniem w branży budowlanej oraz innych dziedzinach techniki. Nasi tłumacze przysięgli nie uzyskali tytułu "z nadania" lecz zdali bardzo trudny egzamin.

przejdź do tłumaczeń

Nasi klienci - od małych firm po międzynarodowe korporacje (słownik i/lub tłumaczenia):

grontmij.jpgrohde.jpgeral.jpgallcon.jpgbpk.jpglegtur.jpgitb.jpgstr.jpgbacker.jpgbd.jpgch2m.jpgpigpd.jpgsalini.jpgintegra.jpgtensar.jpgbin.jpggrupa5.JPGkanbud.jpgbougues.jpgaps.jpgbilfinger.jpgsukces.jpghochtief_solutions.jpgtokheim.jpgsaurr.jpgproj complex.jpgmostostal.jpgcomfort.jpgaliaxis.jpggleeds.jpgbudimex.jpgHRA_Architekci.jpgpentagram.jpgerbud.jpgnorbud.jpggreenberg.jpgdegremont.jpgh2optim.jpgamex.jpgnissen.jpgtorpol.jpgskanska.jpgibdim.jpgmw.jpgsg.jpgmarley.jpgptg.jpgpbdim.jpgimmofinanz.jpgcemex.jpghydroprojekt.jpglotos.jpgkonsbud.jpgoptal.jpgporr.jpgpmgroup.jpgwarbud.jpgamd.jpgmulti-projekt.jpgamago.jpgenp_mini-3.jpgloion.jpgpbdi.jpgopal.jpgprestige.jpgaustriacard.jpgpolitechnikap.jpgeci.jpegitos.jpgsbm.jpgplatique.jpggeostandard.jpgmlp.jpgsalans.jpgimb.jpggotech.jpghochtief.jpgazo.jpgbekaert.jpgmulti.jpgmckb.jpgunilever.jpguam.jpgpct.jpgrenex.jpgzachodnio.jpgjpavax.jpgpgprojekt.jpgict.jpgcarrefour.jpgapp.jpggulermak.jpgstar.jpgmk.jpgpobrane.jpgsrb.jpgproinwest.jpgtebodin.jpgkajima.jpgventus.jpgrs.jpgrexbud.jpgocmer.jpgworley.jpgandritz.jpgsystra.jpgtkt.jpgtolbud.jpgenercon.jpgiberys.jpgrotal.jpgeiffage.jpgnoerr.jpgprogress systemy.jpgtermostudio.jpgzabytki.jpgkmk.jpgimages.jpgKND.jpgarcelor.jpgeci.jpgtrigranit.jpgsiac.jpginfinity.jpgintertoll.jpgstrabag.jpgsisk.jpgtermatex.jpgeuroklimat.jpgmedusa.jpglepiko.jpgfundacja.jpgtrasko.jpgeurotax.jpgwikana.jpgjacobbs.jpgepc.jpgstark.jpgpizarotti.jpgaip.jpgrick.jpgastaldi.jpg

Magdalena Moroń

mmoron_maly.jpg

Tłumacz przysięgły, tłumaczenia ustne. Łatwy dojazd do biura - centrum Wrocławia. Również tłumaczenia przysięgłe techniczne.

+ 48 601 476 188

Email us for a quote

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NAJWIĘKSZY SŁOWNIK BUDOWLANY I TŁUMACZENIA - 601 725 191