Słownik Budowlany - najtaniej

Nasze słowniki to wynik 25 lat poszukiwań terminologicznych i konsultacji z inżynierami działającymi na międzynarodowym rynku budowlanym. Największy z nich, Słownik Budownictwa, Infrastruktury i Wyposażenia - wyd. VI zawiera 92 tys. haseł (zob. Blog autora). Słowniki dostępne są w wersji na PC i na Android.

przejdź do słowników

Tłumaczenia techniczne i przysięgłe

Nie ufaj dyletantom nastawionym wyłącznie na zysk. Skorzystaj z oferty tłumaczy z prawie 25-letnim doświadczeniem w branży budowlanej oraz innych dziedzinach techniki. Nasi tłumacze przysięgli nie uzyskali tytułu "z nadania" lecz zdali bardzo trudny egzamin.

przejdź do tłumaczeń

Nasi klienci - od małych firm po międzynarodowe korporacje (słownik i/lub tłumaczenia):

strabag.jpgbacker.jpgaliaxis.jpgstark.jpgKND.jpgrotal.jpgkmk.jpgrohde.jpgarcelor.jpgsaurr.jpgeci.jpegbin.jpgcomfort.jpgsalans.jpgmedusa.jpgtkt.jpgsbm.jpgerbud.jpggrontmij.jpgskanska.jpgmlp.jpgeci.jpgsalini.jpgrexbud.jpgwikana.jpgHRA_Architekci.jpgch2m.jpglegtur.jpgastaldi.jpgplatique.jpgbougues.jpgitos.jpgapp.jpgprogress systemy.jpgenercon.jpgrick.jpgworley.jpgsg.jpgh2optim.jpgallcon.jpgptg.jpgpbdim.jpgaps.jpgrenex.jpgkonsbud.jpgbekaert.jpgkanbud.jpgrs.jpgtokheim.jpgtermatex.jpgsrb.jpgazo.jpgproj complex.jpghochtief_solutions.jpggreenberg.jpggleeds.jpgmckb.jpgamd.jpgstr.jpgprestige.jpgepc.jpgpigpd.jpgpolitechnikap.jpgsisk.jpgnoerr.jpgitb.jpgpentagram.jpgbilfinger.jpgstar.jpgpgprojekt.jpgjpavax.jpgwarbud.jpgeral.jpgpbdi.jpgict.jpgeiffage.jpgenp_mini-3.jpgeurotax.jpgnissen.jpgimb.jpgmulti-projekt.jpgsiac.jpggotech.jpgdegremont.jpgcemex.jpgintegra.jpgkajima.jpgopal.jpgsukces.jpgamago.jpgloion.jpgzabytki.jpgproinwest.jpgpizarotti.jpgibdim.jpgporr.jpgtensar.jpgandritz.jpgfundacja.jpgnorbud.jpgimages.jpgtolbud.jpgocmer.jpgamex.jpggulermak.jpgcarrefour.jpggrupa5.JPGmw.jpginfinity.jpgbd.jpgbpk.jpglotos.jpgsystra.jpgtermostudio.jpglepiko.jpggeostandard.jpgaustriacard.jpgtrasko.jpgbudimex.jpgmk.jpgintertoll.jpgventus.jpghydroprojekt.jpgtorpol.jpgzachodnio.jpgimmofinanz.jpguam.jpgunilever.jpgmarley.jpghochtief.jpgaip.jpgjacobbs.jpgtrigranit.jpgmulti.jpgpct.jpgpmgroup.jpgpobrane.jpgeuroklimat.jpgmostostal.jpgtebodin.jpgoptal.jpgiberys.jpg

Magdalena Moroń

mmoron_maly.jpg

Tłumacz przysięgły, tłumaczenia ustne. Łatwy dojazd do biura - centrum Wrocławia. Również tłumaczenia przysięgłe techniczne.

+ 48 601 476 188

Email us for a quote

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NAJWIĘKSZY SŁOWNIK BUDOWLANY I TŁUMACZENIA - 601 725 191