Słownik Budowlany - najtaniej

Nasze słowniki to wynik 25 lat poszukiwań terminologicznych i konsultacji z inżynierami działającymi na międzynarodowym rynku budowlanym. Największy z nich, Słownik Budownictwa, Infrastruktury i Wyposażenia - wyd. VI zawiera 92 tys. haseł (zob. Blog autora). Słowniki dostępne są w wersji na PC i na Android.

przejdź do słowników

Tłumaczenia techniczne i przysięgłe

Nie ufaj dyletantom nastawionym wyłącznie na zysk. Skorzystaj z oferty tłumaczy z prawie 25-letnim doświadczeniem w branży budowlanej oraz innych dziedzinach techniki. Nasi tłumacze przysięgli nie uzyskali tytułu "z nadania" lecz zdali bardzo trudny egzamin.

przejdź do tłumaczeń

Nasi klienci - od małych firm po międzynarodowe korporacje (słownik i/lub tłumaczenia):

lepiko.jpgmarley.jpgnorbud.jpgHRA_Architekci.jpgallcon.jpgtebodin.jpgpigpd.jpgnissen.jpggotech.jpgcarrefour.jpgoptal.jpgsbm.jpgdegremont.jpgpbdim.jpgworley.jpgstar.jpgKND.jpgproj complex.jpgrs.jpgrick.jpgkajima.jpggulermak.jpgsiac.jpgbekaert.jpgrohde.jpgtermatex.jpgaliaxis.jpgprogress systemy.jpgtrasko.jpgeci.jpegiberys.jpgtorpol.jpgproinwest.jpgpgprojekt.jpgkanbud.jpggeostandard.jpgapp.jpgpolitechnikap.jpgibdim.jpgzabytki.jpgptg.jpglegtur.jpgrexbud.jpgamago.jpgbin.jpgmulti.jpgloion.jpgopal.jpgwarbud.jpgitos.jpgstr.jpgarcelor.jpgwikana.jpggreenberg.jpgporr.jpgpmgroup.jpgeci.jpgsystra.jpgrotal.jpgocmer.jpgjpavax.jpghydroprojekt.jpgpizarotti.jpggrupa5.JPGbilfinger.jpgmw.jpgamd.jpgsukces.jpgtolbud.jpgimages.jpgmulti-projekt.jpgsalini.jpgsalans.jpgfundacja.jpgsrb.jpgmckb.jpgastaldi.jpgmedusa.jpgbacker.jpgmk.jpgbougues.jpgtkt.jpgict.jpggrontmij.jpgrenex.jpgerbud.jpgkonsbud.jpglotos.jpgtensar.jpginfinity.jpgpct.jpgamex.jpgplatique.jpghochtief.jpgstrabag.jpggleeds.jpgimmofinanz.jpgenp_mini-3.jpgenercon.jpgbpk.jpgitb.jpgskanska.jpgcemex.jpgbudimex.jpgstark.jpgeiffage.jpgsaurr.jpgsg.jpgmlp.jpgmostostal.jpgepc.jpgventus.jpgcomfort.jpgch2m.jpgpbdi.jpgimb.jpgaip.jpgunilever.jpgprestige.jpgeuroklimat.jpgazo.jpgintegra.jpgintertoll.jpgzachodnio.jpgsisk.jpgeral.jpgaustriacard.jpgh2optim.jpgpobrane.jpgeurotax.jpgtrigranit.jpghochtief_solutions.jpgpentagram.jpgtermostudio.jpgjacobbs.jpgbd.jpgnoerr.jpgandritz.jpgtokheim.jpguam.jpgkmk.jpgaps.jpg

Zespół tłumaczy przysięgłych o różnych specjalnościach: prawo, technika, ekonomia. Lokalizacja: Szczecin i okolice. Wszyscy tłumacze posiadają min. 25 lat doświadczenia w zawodzie.

tel. 602 653 985

W celu wyceny prosimy o kontakt mejlowy/ Email us for a quote

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NAJWIĘKSZY SŁOWNIK BUDOWLANY I TŁUMACZENIA - 601 725 191