Słownik Budowlany - Sklep Firmowy

Oferowane słowniki są wynikiem ponad 20 lat moich poszukiwań i dociekań terminologicznych. Największy z nich, Słownik Budownictwa, Infrastruktury i Wyposażenia - wyd. VI (w wersji na Android: Słownik Techniczny Budownictwa i Infrastruktury) liczy ponad 90 tys. haseł. Aby poznać pełną ofertę kliknij przycisk "Przejdź do słowników".

przejdź do słowników

Tłumaczenia techniczne i przysięgłe

Zachęcamy do skorzystania z usług świadczonych przez współpracujących z nami tłumaczek i tłumaczy. Większość z nich to tłumacze przysięgli. Wszyscy posiadają przynajmniej 20-letnie doświadczenie w tłumaczeniu dokumentacji budowlanych z języka angielskiego na polski i z polskiego na angielski. Kompetencje merytoryczne i terminowość realizacji zleceń to nasze główne atuty.

przejdź do tłumaczeń

Zespół tłumaczy przysięgłych o różnych specjalnościach: prawo, technika, ekonomia. Lokalizacja: Szczecin i okolice. Wszyscy tłumacze posiadają min. 25 lat doświadczenia w zawodzie.

tel. 602 653 985

W celu wyceny prosimy o kontakt mejlowy/ Email us for a quote

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NAJWIĘKSZY SŁOWNIK BUDOWLANY I TŁUMACZENIA - 601 725 191