Słownik Budowlany - najtaniej

Nasze słowniki to wynik 25 lat poszukiwań terminologicznych i konsultacji z inżynierami działającymi na międzynarodowym rynku budowlanym. Największy z nich, Słownik Budownictwa, Infrastruktury i Wyposażenia - wyd. VI zawiera 92 tys. haseł (zob. Blog autora). Słowniki dostępne są w wersji na PC i na Android.

przejdź do słowników

Tłumaczenia techniczne i przysięgłe

Nie ufaj dyletantom nastawionym wyłącznie na zysk. Skorzystaj z oferty tłumaczy z prawie 25-letnim doświadczeniem w branży budowlanej oraz innych dziedzinach techniki. Nasi tłumacze przysięgli nie uzyskali tytułu "z nadania" lecz zdali bardzo trudny egzamin.

przejdź do tłumaczeń

Nasi klienci - od małych firm po międzynarodowe korporacje (słownik i/lub tłumaczenia):

wikana.jpgkonsbud.jpgkajima.jpgmedusa.jpgenercon.jpghydroprojekt.jpgsalini.jpgarcelor.jpglotos.jpgbekaert.jpgch2m.jpgbd.jpgbougues.jpgtrigranit.jpgskanska.jpgnorbud.jpgpbdi.jpgpizarotti.jpgbilfinger.jpgapp.jpgastaldi.jpgitb.jpgKND.jpghochtief.jpgbudimex.jpghochtief_solutions.jpgaip.jpgtensar.jpgmckb.jpgprestige.jpgazo.jpgzachodnio.jpgHRA_Architekci.jpgrexbud.jpgnissen.jpgaliaxis.jpgmk.jpgplatique.jpgporr.jpgrs.jpggulermak.jpgtokheim.jpgzabytki.jpgrohde.jpggreenberg.jpgenp_mini-3.jpgrenex.jpginfinity.jpgandritz.jpgitos.jpgkanbud.jpgpct.jpgworley.jpgproinwest.jpggrupa5.JPGmulti.jpgeuroklimat.jpgjpavax.jpgpgprojekt.jpgeci.jpegamago.jpgfundacja.jpgsisk.jpgstar.jpgprogress systemy.jpggrontmij.jpgpentagram.jpggeostandard.jpgmulti-projekt.jpgamd.jpgpigpd.jpgtermatex.jpgibdim.jpgallcon.jpgbpk.jpgstark.jpggotech.jpgintertoll.jpgeci.jpgtrasko.jpgopal.jpgiberys.jpgsystra.jpgptg.jpgtkt.jpgstr.jpgimb.jpgaustriacard.jpguam.jpgcemex.jpgpmgroup.jpgproj complex.jpgeiffage.jpgcarrefour.jpgict.jpgloion.jpgtermostudio.jpgdegremont.jpgerbud.jpgbin.jpgtorpol.jpgbacker.jpgeurotax.jpgventus.jpgrick.jpgimmofinanz.jpgoptal.jpgwarbud.jpglegtur.jpgnoerr.jpgunilever.jpgsukces.jpgintegra.jpgaps.jpgpobrane.jpgsbm.jpgrotal.jpgstrabag.jpglepiko.jpgpbdim.jpgsiac.jpggleeds.jpgmostostal.jpgmlp.jpgimages.jpgeral.jpgh2optim.jpgmw.jpgsg.jpgcomfort.jpgsalans.jpgsrb.jpgocmer.jpgsaurr.jpgpolitechnikap.jpgjacobbs.jpgtebodin.jpgamex.jpgmarley.jpgtolbud.jpgepc.jpgkmk.jpg

Zespół tłumaczy przysięgłych o różnych specjalnościach: prawo, technika, ekonomia. Lokalizacja: Szczecin i okolice. Wszyscy tłumacze posiadają min. 25 lat doświadczenia w zawodzie.

tel. 602 653 985

W celu wyceny prosimy o kontakt mejlowy/ Email us for a quote

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NAJWIĘKSZY SŁOWNIK BUDOWLANY I TŁUMACZENIA - 601 725 191

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem