Słownik Budowlany - najtaniej

Nasze słowniki to wynik 25 lat poszukiwań terminologicznych i konsultacji z inżynierami działającymi na międzynarodowym rynku budowlanym. Największy z nich, Słownik Budownictwa, Infrastruktury i Wyposażenia - wyd. VI zawiera 92 tys. haseł (zob. Blog autora). Słowniki dostępne są w wersji na PC i na Android.

przejdź do słowników

Tłumaczenia techniczne i przysięgłe

Nie ufaj dyletantom nastawionym wyłącznie na zysk. Skorzystaj z oferty tłumaczy z prawie 25-letnim doświadczeniem w branży budowlanej oraz innych dziedzinach techniki. Nasi tłumacze przysięgli nie uzyskali tytułu "z nadania" lecz zdali bardzo trudny egzamin.

przejdź do tłumaczeń

Nasi klienci - od małych firm po międzynarodowe korporacje (słownik i/lub tłumaczenia):

wikana.jpgtolbud.jpgenercon.jpgmostostal.jpgtensar.jpgmulti.jpgbilfinger.jpgmlp.jpgocmer.jpggreenberg.jpgnissen.jpgcomfort.jpgcemex.jpgsrb.jpgmckb.jpgpct.jpgcarrefour.jpgazo.jpgstar.jpgtermostudio.jpgpentagram.jpgastaldi.jpgkmk.jpgerbud.jpgaps.jpgrexbud.jpgbpk.jpglegtur.jpgbougues.jpgintegra.jpgepc.jpgeiffage.jpgpgprojekt.jpgeurotax.jpguam.jpgptg.jpgallcon.jpgwarbud.jpgamex.jpggleeds.jpgfundacja.jpgsisk.jpggrontmij.jpgtrigranit.jpgstark.jpgict.jpgkonsbud.jpgmedusa.jpgh2optim.jpgnorbud.jpgtrasko.jpgproinwest.jpgamd.jpgpigpd.jpgnoerr.jpgjacobbs.jpgkanbud.jpghochtief_solutions.jpgrohde.jpgrick.jpgoptal.jpgHRA_Architekci.jpgeuroklimat.jpgsaurr.jpgkajima.jpgtermatex.jpgproj complex.jpgpobrane.jpgprestige.jpgitos.jpgmw.jpgpizarotti.jpgskanska.jpginfinity.jpgventus.jpgloion.jpgopal.jpglepiko.jpgitb.jpgaliaxis.jpgsg.jpgandritz.jpgpbdi.jpgapp.jpgbacker.jpgsystra.jpgjpavax.jpgsukces.jpgeral.jpgplatique.jpgtebodin.jpgporr.jpgaip.jpgch2m.jpggotech.jpgmulti-projekt.jpgprogress systemy.jpgimb.jpgtkt.jpgaustriacard.jpghochtief.jpgeci.jpegmk.jpgibdim.jpgintertoll.jpgsiac.jpgrotal.jpgbekaert.jpgstr.jpgmarley.jpgenp_mini-3.jpgimmofinanz.jpgzabytki.jpghydroprojekt.jpggulermak.jpgsbm.jpgtorpol.jpgiberys.jpgamago.jpgpmgroup.jpgeci.jpgsalans.jpgbin.jpgdegremont.jpgbd.jpgsalini.jpgpbdim.jpgKND.jpgarcelor.jpgworley.jpgunilever.jpgtokheim.jpgpolitechnikap.jpggeostandard.jpggrupa5.JPGimages.jpgbudimex.jpglotos.jpgzachodnio.jpgrs.jpgrenex.jpgstrabag.jpg

Zespół tłumaczy przysięgłych o różnych specjalnościach: prawo, technika, ekonomia. Lokalizacja: Szczecin i okolice. Wszyscy tłumacze posiadają min. 25 lat doświadczenia w zawodzie.

tel. 602 653 985

W celu wyceny prosimy o kontakt mejlowy/ Email us for a quote

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NAJWIĘKSZY SŁOWNIK BUDOWLANY I TŁUMACZENIA - 601 725 191