Słownik Budowlany - najtaniej

Nasze słowniki to wynik 25 lat poszukiwań terminologicznych i konsultacji z inżynierami działającymi na międzynarodowym rynku budowlanym. Największy z nich, Słownik Budownictwa, Infrastruktury i Wyposażenia - wyd. VI zawiera ponad 94 tys. haseł (zob. Blog autora). Słowniki dostępne są w wersji na PC i na Android.

Przejdź do słownikówRecenzje użytkowników

Tłumaczenia techniczne i przysięgłe

Nie ufaj dyletantom nastawionym wyłącznie na zysk. Skorzystaj z oferty tłumaczy z prawie 25-letnim doświadczeniem w branży budowlanej oraz innych dziedzinach techniki. Nasi tłumacze przysięgli nie uzyskali tytułu "z nadania" lecz zdali bardzo trudny egzamin. Napisz bezpośrednio lub zapoznaj się z referencjami i naszym zespołem

Referencje od klientów

Kontakt i ceny

Ostatnia aktualizacja kodu programu odbyła się z pewnymi problemami, ale jak mówi przysłowie: nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. "Dobre" w tym przypadku było to, że od samego rana dostałem prawie 20 mejli z informacją o problemie, co oznacza, że słownik jest intensywnie użytkowany co dało mi bardzo potrzebną motywację do pracy.

Dziękuję wszystkim za cierpliwość i słowa wsparcia (dowiedziałem się, że problemy przy aktualizacji nikogo już nie dziwią i są raczej normą niż wyjątkiem). 

W każdym razie problem jest już rozwiązany i dotyczył generalnie osób, które nigdy nie pobierały aktualnej wersji programu (Uwaga: nie mylić z bazą terminologiczną - to dwie różne sprawy). Raczej nie przewiduję już aktulizacji kodu w tym wydaniu Słownika. Skupię się na rozbudowaniu bazy i, o ile czas pozwoli, również dodaniu grafik, których mam póki co kilkadziesiąt. Baza to temat pierwszorzędny bo liczba haseł w notatniku roboczym wciąż oscyluję w okolicach 5 tysięcy.

W przypadku ewentulanych przyszłych problemów warto więc w pierwszej kolejności zainstalować aktualną wersję programu, którą posiadacze VI wyd. mogą pobrać tutaj. Rozwiązaniem awaryjnym jest uruchomienie programiku updater.exe, choć to nie daje 100% pewności.

Kontakt

Tel.: + 48 601 725 191

tlumacz@slownik-budowlany.pl

NAJWIĘKSZY SŁOWNIK BUDOWLANY I TŁUMACZENIA - 601 725 191

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem