Słownik Budowlany - najtaniej

Nasze słowniki to wynik 25 lat poszukiwań terminologicznych i konsultacji z inżynierami działającymi na międzynarodowym rynku budowlanym. Największy z nich, Słownik Budownictwa, Infrastruktury i Wyposażenia - wyd. VI zawiera ponad 94 tys. haseł (zob. Blog autora). Słowniki dostępne są w wersji na PC i na Android.

Przejdź do słownikówRecenzje użytkowników

Tłumaczenia techniczne i przysięgłe

Nie ufaj dyletantom nastawionym wyłącznie na zysk. Skorzystaj z oferty tłumaczy z prawie 25-letnim doświadczeniem w branży budowlanej oraz innych dziedzinach techniki. Nasi tłumacze przysięgli nie uzyskali tytułu "z nadania" lecz zdali bardzo trudny egzamin. Napisz bezpośrednio lub zapoznaj się z referencjami i naszym zespołem

Referencje od klientów

Kontakt i ceny

Słowniki branżowe są już w sprzedaży. Ponieważ równolegle prowadziliśmy prace nad ulepszeniem/ aktualizacją interfejsu oraz funkcji programu obsługującego VII wydanie słownika wielobranżowego (Słownik budownictwa, infrastruktury i wyposażenia) uznałem, że nie ma sensu by słowniki branżowe bazowały na interfejsie wyd. VI.

Innymi słowy - kupując słownik branżowy (elektryczny, drogowy, instalcyjny, ochrony środowiska, kolejowy, itd.) użytkownik korzysta z praw licencyjnych oraz interfejsu wyd. VII, czyli z aktualizacją bazy terminologicznej na kolejne 3 lata.

Wyd. VII - prace trwają, będę informował na bieżąco.

Kontakt

Tel.: + 48 601 725 191

tlumacz@slownik-budowlany.pl

NAJWIĘKSZY SŁOWNIK BUDOWLANY I TŁUMACZENIA - 601 725 191

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem