Słownik Budowlany - najtaniej

Nasze słowniki to wynik 25 lat poszukiwań terminologicznych i konsultacji z inżynierami działającymi na międzynarodowym rynku budowlanym. Największy z nich, Słownik Budownictwa, Infrastruktury i Wyposażenia - wyd. VI zawiera ponad 94 tys. haseł (zob. Blog autora). Słowniki dostępne są w wersji na PC i na Android.

Przejdź do słownikówRecenzje użytkowników

Tłumaczenia techniczne i przysięgłe

Nie ufaj dyletantom nastawionym wyłącznie na zysk. Skorzystaj z oferty tłumaczy z prawie 25-letnim doświadczeniem w branży budowlanej oraz innych dziedzinach techniki. Nasi tłumacze przysięgli nie uzyskali tytułu "z nadania" lecz zdali bardzo trudny egzamin. Napisz bezpośrednio lub zapoznaj się z referencjami i naszym zespołem

Referencje od klientów

Kontakt i ceny

Lada dzień, najprawdopodobniej jutro zawieszę na stronie nowy produkt - wyd. VII słownika. Zmian w interfejsie jest niewiele, w przeważającej większości zostały one wprowadzone na prośbę użytkowników wyd. VI. Wszystko w kierunku minimalizmu ale bez ograniczania zakresu funkcji.

Ważną zmianą jest okresowość licencji. W przypadku niektórych dostępnych na rynku programów może to być irytujące, szczególnie gdy nie są one rozwijane przez wydawcę. Słownik rozwija się jednak w tempie uzasadniającym wprowadzenie takiej okresowości licencji. Przewidziałem okresy 1, 3 i 5 lat z możliwością przedłużenia w dowolnym momencie. 

Każdy rok to kolejnych kilka tysięcy haseł, plus grafiki, które wreszcie zamierzam wprowadzić (do tej pory nie było na to czasu gdyż zawsze miałem kilka tysięcy haseł w notatniku). Mam nadzieję, że zdecydujecie się Państwo na zakup wyd. VII umożliwiając mi w ten sposób dalszą pracę nad rozwijaniem tego wydawnictwa.

Kontakt

Tel.: + 48 601 725 191

tlumacz@slownik-budowlany.pl

NAJWIĘKSZY SŁOWNIK BUDOWLANY I TŁUMACZENIA - 601 725 191

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem