Słownik Budowlany - najtaniej

Nasze słowniki to wynik 25 lat poszukiwań terminologicznych i konsultacji z inżynierami działającymi na międzynarodowym rynku budowlanym. Największy z nich, Słownik Budownictwa, Infrastruktury i Wyposażenia - wyd. VI zawiera ponad 94 tys. haseł (zob. Blog autora). Słowniki dostępne są w wersji na PC i na Android.

Przejdź do słownikówRecenzje użytkowników

Tłumaczenia techniczne i przysięgłe

Nie ufaj dyletantom nastawionym wyłącznie na zysk. Skorzystaj z oferty tłumaczy z prawie 25-letnim doświadczeniem w branży budowlanej oraz innych dziedzinach techniki. Nasi tłumacze przysięgli nie uzyskali tytułu "z nadania" lecz zdali bardzo trudny egzamin. Napisz bezpośrednio lub zapoznaj się z referencjami i naszym zespołem

Referencje od klientów

Kontakt i ceny

Przepust, jak sama nazwa wskazuje do przepuszczania. Przepuszczać można bardzo różne rzeczy, w tym m.in. pieniądze. W kontekście technicznym przepust ma ze dwa, maksymalnie trzy podstawowe znaczenia. Może to być obiekt hydrotechniczny, czasem tak duży, że trudno się zdecydować czy jest to jeszcze przepust czy już jednoprzęsłowy most:

Ale może to być coś zupełnie innego (to co widzicie na zdjęciu lub u siebie na biuru to też jest przepust):

Skąd wiedzieć co autor miał na myśli? Maszyna do tłumaczeń nie będzie wiedziała i dlatego nigdy nie zastąpi żywego tłumacza.

Kontakt

Tel.: + 48 601 725 191

tlumacz@slownik-budowlany.pl

NAJWIĘKSZY SŁOWNIK BUDOWLANY I TŁUMACZENIA - 601 725 191

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem