Słownik Budowlany - najtaniej

Nasze słowniki to wynik 25 lat poszukiwań terminologicznych i konsultacji z inżynierami działającymi na międzynarodowym rynku budowlanym. Największy z nich, Słownik Budownictwa, Infrastruktury i Wyposażenia - wyd. VI zawiera 92 tys. haseł (zob. Blog autora). Słowniki dostępne są w wersji na PC i na Android.

przejdź do słowników

Tłumaczenia techniczne i przysięgłe

Nie ufaj dyletantom nastawionym wyłącznie na zysk. Skorzystaj z oferty tłumaczy z prawie 25-letnim doświadczeniem w branży budowlanej oraz innych dziedzinach techniki. Nasi tłumacze przysięgli nie uzyskali tytułu "z nadania" lecz zdali bardzo trudny egzamin.

przejdź do tłumaczeń

Nasi klienci - od małych firm po międzynarodowe korporacje (słownik i/lub tłumaczenia):

uam.jpgdegremont.jpgh2optim.jpgbd.jpgkonsbud.jpgtermatex.jpgptg.jpgbacker.jpgocmer.jpgitb.jpgintertoll.jpgazo.jpgnissen.jpgcomfort.jpggeostandard.jpgworley.jpgsaurr.jpgsbm.jpgeral.jpgpbdi.jpgsukces.jpgwikana.jpgbilfinger.jpgerbud.jpgporr.jpgbudimex.jpgsg.jpgskanska.jpgfundacja.jpgkanbud.jpgtkt.jpgrick.jpgeuroklimat.jpgKND.jpgtorpol.jpgzachodnio.jpgnorbud.jpgmk.jpgmckb.jpgeurotax.jpgmarley.jpgandritz.jpgsalini.jpgpmgroup.jpgimb.jpgkmk.jpgtrigranit.jpggreenberg.jpgbpk.jpgintegra.jpgitos.jpgprogress systemy.jpgoptal.jpglotos.jpgpct.jpgstar.jpgsalans.jpgjpavax.jpgstr.jpgamd.jpgsiac.jpgmostostal.jpgsisk.jpghydroprojekt.jpgarcelor.jpgtolbud.jpgunilever.jpgkajima.jpgmw.jpgcemex.jpgiberys.jpglegtur.jpgrs.jpgplatique.jpgmedusa.jpgibdim.jpgproj complex.jpgrotal.jpgepc.jpgamex.jpgimmofinanz.jpggotech.jpgenp_mini-3.jpgmlp.jpgloion.jpgopal.jpgamago.jpgaip.jpgict.jpgrohde.jpgbin.jpgventus.jpgaliaxis.jpgrexbud.jpgtokheim.jpgcarrefour.jpgzabytki.jpgeiffage.jpgtermostudio.jpgtebodin.jpglepiko.jpgaustriacard.jpgsystra.jpgHRA_Architekci.jpggrontmij.jpgstrabag.jpgch2m.jpgapp.jpghochtief_solutions.jpgtensar.jpgmulti-projekt.jpgpbdim.jpgmulti.jpghochtief.jpgtrasko.jpgstark.jpggulermak.jpgpigpd.jpgpolitechnikap.jpgsrb.jpgeci.jpgpgprojekt.jpgjacobbs.jpgprestige.jpgbekaert.jpgproinwest.jpgallcon.jpgbougues.jpgnoerr.jpgaps.jpgeci.jpegpentagram.jpgpobrane.jpgastaldi.jpgrenex.jpgwarbud.jpginfinity.jpggrupa5.JPGimages.jpgpizarotti.jpgenercon.jpggleeds.jpg

Tomasz Tomlik

tt facebook

Autor Słownika Budownictwa, Infrastruktury i Wyposażenia (zob. RECENZJE wystawione przez użytkowników wydań I-VI). 25 lat doświadczenia w tłumaczeniu dokumentacji technicznych. Tłumaczenie artykułów naukowych, opracowań projektowych i umów o wykonanie robót budowlanych. Oprócz podstawowych dziedzin (szeroko rozumiane budownictwo, infrastruktura i wyposażenie) wykonuję tłumaczenie z innych dziedzin, takich jak np. hydrologia i hydrotechnika, geologia, ekologia, BHP. Posiadam dobrą orientację w większości dziedzin techniki. Chętnie wykonuję tłumaczenia ustne w Poznaniu i w okolicy. Konkurencyjne ceny, szczególnie w przypadku dłuższych tłumaczeń ustnych, np. podczas rozruchów linii technologicznych. W przypadku tekstów specjalistycznych (zasadniczo z zakresu budownictwa) proponuję stawkę promocyjną:

  • 39 PLN (za stronę liczącą 1800 znaków)

Stawki za tłumaczenie artykułów stricte naukowych (które często wymagają nawet 2-3 krotnie większego nakładu pracy) ustalne są indywidualnie.

Tel.: + 48 601 725 191

W celu wyceny prosimy o przesłanie tekstu mailem

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.          

 

 

Zachęcam do zapoznania się z referencjami wystawionymi przez klientów, którzy korzystają z moich usług od kilku a nawet kilkunastu lat

Alicja Skakuj

na stronę2.jpg

Ochrona środowiska, tłumaczenia ustne podczas montażu linii technologicznych, tłumaczenia podczas szkoleń dotyczących obsługi urządzeń i instalacji. Poznań i okolice.

+ 48 602 807 535

Email us for a quote

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zespół tłumaczy przysięgłych o różnych specjalnościach: prawo, technika, ekonomia. Lokalizacja: Szczecin i okolice. Wszyscy tłumacze posiadają min. 25 lat doświadczenia w zawodzie.

tel. 602 653 985

W celu wyceny prosimy o kontakt mejlowy/ Email us for a quote

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Magdalena Moroń

mmoron_maly.jpg

Tłumacz przysięgły, tłumaczenia ustne. Łatwy dojazd do biura - centrum Wrocławia. Również tłumaczenia przysięgłe techniczne.

+ 48 601 476 188

Email us for a quote

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NAJWIĘKSZY SŁOWNIK BUDOWLANY I TŁUMACZENIA - 601 725 191

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem