Słownik Budowlany - najtaniej

Nasze słowniki to wynik 25 lat poszukiwań terminologicznych i konsultacji z inżynierami działającymi na międzynarodowym rynku budowlanym. Największy z nich, Słownik Budownictwa, Infrastruktury i Wyposażenia - wyd. VI zawiera 92 tys. haseł (zob. Blog autora). Słowniki dostępne są w wersji na PC i na Android.

przejdź do słowników

Tłumaczenia techniczne i przysięgłe

Nie ufaj dyletantom nastawionym wyłącznie na zysk. Skorzystaj z oferty tłumaczy z prawie 25-letnim doświadczeniem w branży budowlanej oraz innych dziedzinach techniki. Nasi tłumacze przysięgli nie uzyskali tytułu "z nadania" lecz zdali bardzo trudny egzamin.

przejdź do tłumaczeń

Nasi klienci - od małych firm po międzynarodowe korporacje (słownik i/lub tłumaczenia):

srb.jpgstark.jpgcomfort.jpgsukces.jpgenercon.jpgnorbud.jpgsystra.jpgamago.jpgdegremont.jpgpct.jpgamex.jpggreenberg.jpglegtur.jpgastaldi.jpgmulti-projekt.jpggotech.jpggeostandard.jpgpgprojekt.jpgtrasko.jpgsg.jpgimb.jpgpentagram.jpgbougues.jpgjacobbs.jpggrontmij.jpgallcon.jpgventus.jpgporr.jpgh2optim.jpgstar.jpgKND.jpgrotal.jpgnoerr.jpgpolitechnikap.jpgopal.jpgptg.jpgintertoll.jpgstr.jpgmk.jpgzabytki.jpgeci.jpgwarbud.jpgsbm.jpgwikana.jpgbacker.jpgeiffage.jpgitos.jpgsaurr.jpgepc.jpgskanska.jpgitb.jpgtebodin.jpgfundacja.jpgtermostudio.jpgpigpd.jpgmckb.jpgintegra.jpgcarrefour.jpgbekaert.jpghydroprojekt.jpgbudimex.jpgeuroklimat.jpgrohde.jpgtorpol.jpgkajima.jpglotos.jpgch2m.jpgmostostal.jpgeurotax.jpgbin.jpgeci.jpegazo.jpgtkt.jpgsalans.jpgaliaxis.jpgiberys.jpgworley.jpgtensar.jpgimmofinanz.jpggrupa5.JPGamd.jpgstrabag.jpgkonsbud.jpgaustriacard.jpgpbdi.jpgtokheim.jpgtolbud.jpgict.jpgaip.jpgjpavax.jpgimages.jpgbilfinger.jpginfinity.jpgpmgroup.jpgproj complex.jpgbpk.jpgsiac.jpgapp.jpgunilever.jpgeral.jpgoptal.jpgmlp.jpgbd.jpgmulti.jpgmarley.jpggleeds.jpgtrigranit.jpggulermak.jpgkanbud.jpghochtief_solutions.jpgocmer.jpgrenex.jpgzachodnio.jpgprestige.jpgproinwest.jpgnissen.jpguam.jpgloion.jpgHRA_Architekci.jpgprogress systemy.jpgaps.jpgpobrane.jpgibdim.jpghochtief.jpgsisk.jpgpbdim.jpgsalini.jpglepiko.jpgenp_mini-3.jpgmw.jpgcemex.jpgarcelor.jpgandritz.jpgrexbud.jpgrick.jpgerbud.jpgrs.jpgmedusa.jpgpizarotti.jpgplatique.jpgkmk.jpgtermatex.jpg

Tomasz Tomlik

tt facebook

Autor Słownika Budownictwa, Infrastruktury i Wyposażenia (zob. RECENZJE wystawione przez użytkowników wydań I-VI). 25 lat doświadczenia w tłumaczeniu dokumentacji technicznych. Tłumaczenie artykułów naukowych, opracowań projektowych i umów o wykonanie robót budowlanych. Oprócz podstawowych dziedzin (szeroko rozumiane budownictwo, infrastruktura i wyposażenie) wykonuję tłumaczenie z innych dziedzin, takich jak np. hydrologia i hydrotechnika, geologia, ekologia, BHP. Posiadam dobrą orientację w większości dziedzin techniki. Chętnie wykonuję tłumaczenia ustne w Poznaniu i w okolicy. Konkurencyjne ceny, szczególnie w przypadku dłuższych tłumaczeń ustnych, np. podczas rozruchów linii technologicznych. W przypadku tekstów specjalistycznych (zasadniczo z zakresu budownictwa) proponuję stawkę promocyjną:

  • 39 PLN (za stronę liczącą 1800 znaków)

Stawki za tłumaczenie artykułów stricte naukowych (które często wymagają nawet 2-3 krotnie większego nakładu pracy) ustalne są indywidualnie.

Tel.: + 48 601 725 191

W celu wyceny prosimy o przesłanie tekstu mailem

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.          

 

 

Zachęcam do zapoznania się z referencjami wystawionymi przez klientów, którzy korzystają z moich usług od kilku a nawet kilkunastu lat

Alicja Skakuj

na stronę2.jpg

Ochrona środowiska, tłumaczenia ustne podczas montażu linii technologicznych, tłumaczenia podczas szkoleń dotyczących obsługi urządzeń i instalacji. Poznań i okolice.

+ 48 602 807 535

Email us for a quote

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zespół tłumaczy przysięgłych o różnych specjalnościach: prawo, technika, ekonomia. Lokalizacja: Szczecin i okolice. Wszyscy tłumacze posiadają min. 25 lat doświadczenia w zawodzie.

tel. 602 653 985

W celu wyceny prosimy o kontakt mejlowy/ Email us for a quote

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Magdalena Moroń

mmoron_maly.jpg

Tłumacz przysięgły, tłumaczenia ustne. Łatwy dojazd do biura - centrum Wrocławia. Również tłumaczenia przysięgłe techniczne.

+ 48 601 476 188

Email us for a quote

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NAJWIĘKSZY SŁOWNIK BUDOWLANY I TŁUMACZENIA - 601 725 191