Słownik Budowlany - najtaniej

Nasze słowniki to wynik 25 lat poszukiwań terminologicznych i konsultacji z inżynierami działającymi na międzynarodowym rynku budowlanym. Największy z nich, Słownik Budownictwa, Infrastruktury i Wyposażenia - wyd. VI zawiera 92 tys. haseł (zob. Blog autora). Słowniki dostępne są w wersji na PC i na Android.

przejdź do słowników

Tłumaczenia techniczne i przysięgłe

Nie ufaj dyletantom nastawionym wyłącznie na zysk. Skorzystaj z oferty tłumaczy z prawie 25-letnim doświadczeniem w branży budowlanej oraz innych dziedzinach techniki. Nasi tłumacze przysięgli nie uzyskali tytułu "z nadania" lecz zdali bardzo trudny egzamin.

przejdź do tłumaczeń

Nasi klienci - od małych firm po międzynarodowe korporacje (słownik i/lub tłumaczenia):

hochtief_solutions.jpgarcelor.jpggrontmij.jpgeral.jpgenp_mini-3.jpgtensar.jpgintegra.jpgmulti.jpggleeds.jpgeci.jpegpbdi.jpglepiko.jpglotos.jpgpobrane.jpgstark.jpgtkt.jpgsaurr.jpgtrigranit.jpgaliaxis.jpgerbud.jpgamex.jpgallcon.jpgzabytki.jpgepc.jpgrotal.jpgwikana.jpgamd.jpgnorbud.jpgamago.jpgtebodin.jpggeostandard.jpgastaldi.jpgazo.jpgkanbud.jpgsiac.jpgstrabag.jpgaustriacard.jpgventus.jpgoptal.jpgrexbud.jpgbekaert.jpgrohde.jpgmedusa.jpgpigpd.jpgiberys.jpgptg.jpgHRA_Architekci.jpgrenex.jpgstr.jpgplatique.jpgbudimex.jpgopal.jpgpmgroup.jpgmostostal.jpgsukces.jpgimb.jpgtolbud.jpgcomfort.jpgrs.jpgworley.jpgbougues.jpgjacobbs.jpghochtief.jpgpizarotti.jpgtorpol.jpgbacker.jpgimages.jpgict.jpgsbm.jpgporr.jpgfundacja.jpgsrb.jpgtermostudio.jpgaip.jpgloion.jpgsalans.jpguam.jpgpgprojekt.jpgprestige.jpgmarley.jpglegtur.jpgtermatex.jpgsalini.jpgbd.jpgocmer.jpgpentagram.jpgimmofinanz.jpgapp.jpgstar.jpgeci.jpgKND.jpgunilever.jpginfinity.jpghydroprojekt.jpgandritz.jpgintertoll.jpgdegremont.jpgwarbud.jpgcemex.jpggulermak.jpgkmk.jpgibdim.jpgitb.jpgmw.jpgcarrefour.jpgtokheim.jpgenercon.jpgprogress systemy.jpgsg.jpgnoerr.jpggreenberg.jpgmckb.jpgkonsbud.jpgbin.jpgkajima.jpgproj complex.jpgch2m.jpgtrasko.jpgaps.jpgnissen.jpgpbdim.jpgitos.jpggrupa5.JPGsystra.jpgzachodnio.jpgeurotax.jpgh2optim.jpgrick.jpgbilfinger.jpgpolitechnikap.jpgsisk.jpgskanska.jpgeuroklimat.jpgpct.jpgjpavax.jpggotech.jpgproinwest.jpgmulti-projekt.jpgmk.jpgmlp.jpgbpk.jpgeiffage.jpg

Tomasz Tomlik

tt facebook

Autor Słownika Budownictwa, Infrastruktury i Wyposażenia (zob. RECENZJE wystawione przez użytkowników wydań I-VI). 25 lat doświadczenia w tłumaczeniu dokumentacji technicznych. Tłumaczenie artykułów naukowych, opracowań projektowych i umów o wykonanie robót budowlanych. Oprócz podstawowych dziedzin (szeroko rozumiane budownictwo, infrastruktura i wyposażenie) wykonuję tłumaczenie z innych dziedzin, takich jak np. hydrologia i hydrotechnika, geologia, ekologia, BHP. Posiadam dobrą orientację w większości dziedzin techniki. Chętnie wykonuję tłumaczenia ustne w Poznaniu i w okolicy. Konkurencyjne ceny, szczególnie w przypadku dłuższych tłumaczeń ustnych, np. podczas rozruchów linii technologicznych. W przypadku tekstów specjalistycznych (zasadniczo z zakresu budownictwa) proponuję stawkę promocyjną:

  • 39 PLN (za stronę liczącą 1800 znaków)

Stawki za tłumaczenie artykułów stricte naukowych (które często wymagają nawet 2-3 krotnie większego nakładu pracy) ustalne są indywidualnie.

Tel.: + 48 601 725 191

W celu wyceny prosimy o przesłanie tekstu mailem

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.          

 

 

Zachęcam do zapoznania się z referencjami wystawionymi przez klientów, którzy korzystają z moich usług od kilku a nawet kilkunastu lat

Alicja Skakuj

na stronę2.jpg

Ochrona środowiska, tłumaczenia ustne podczas montażu linii technologicznych, tłumaczenia podczas szkoleń dotyczących obsługi urządzeń i instalacji. Poznań i okolice.

+ 48 602 807 535

Email us for a quote

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zespół tłumaczy przysięgłych o różnych specjalnościach: prawo, technika, ekonomia. Lokalizacja: Szczecin i okolice. Wszyscy tłumacze posiadają min. 25 lat doświadczenia w zawodzie.

tel. 602 653 985

W celu wyceny prosimy o kontakt mejlowy/ Email us for a quote

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Magdalena Moroń

mmoron_maly.jpg

Tłumacz przysięgły, tłumaczenia ustne. Łatwy dojazd do biura - centrum Wrocławia. Również tłumaczenia przysięgłe techniczne.

+ 48 601 476 188

Email us for a quote

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NAJWIĘKSZY SŁOWNIK BUDOWLANY I TŁUMACZENIA - 601 725 191