Słownik Budowlany - najtaniej

Nasze słowniki to wynik 25 lat poszukiwań terminologicznych i konsultacji z inżynierami działającymi na międzynarodowym rynku budowlanym. Największy z nich, Słownik Budownictwa, Infrastruktury i Wyposażenia - wyd. VI zawiera ponad 94 tys. haseł (zob. Blog autora). Słowniki dostępne są w wersji na PC i na Android.

Przejdź do słownikówRecenzje użytkowników

Tłumaczenia techniczne i przysięgłe

Nie ufaj dyletantom nastawionym wyłącznie na zysk. Skorzystaj z oferty tłumaczy z prawie 25-letnim doświadczeniem w branży budowlanej oraz innych dziedzinach techniki. Nasi tłumacze przysięgli nie uzyskali tytułu "z nadania" lecz zdali bardzo trudny egzamin. Napisz bezpośrednio lub zapoznaj się z referencjami i naszym zespołem

Referencje od klientów

Kontakt i ceny

Szanowni Państwo,

Nad słownikiem pracuję przez cały czas korzystając przy tym z innego programu niż użytkownicy (stąd wynika moja dość słaba znajomość samego programu dla użytkowników co może być zaskakujące). Program jest jednak intuicyjny i póki co nie miałem praktycznie żadnych pytań dotyczących jego obsługi. Napisanie instrukcji obsługi jest jednak w planach ale dość odległych, gdyż inne sprawy wydają się bardziej priorytetowe - przy okazji zachęcam do udziału w ankiecie dotyczącej najpilniejszych kwestii. Gdy baza powiększa się o 1000 haseł zawieszam aktualizację na serwerze, o czym program informuje użytkowników przy pierwszy otwarciu.

Od strony komercyjnej  wygląda to tak, że słownik wydawany jest w systemie "książkowym" tj. pojawiają się kolejne wydania. Dzięki temu każdy, kto kupi określone wydanie będzie miał do dyspozycji taką samą bazę terminologiczną. System alternatywny czyli możliwość wykupienia abonamentu na ustalony okres czasu prowadziłby do sytuacji, że liczba haseł zależałaby od daty zakupu. Kupując określone wydanie kupujecie więc Państwo słownik z liczbą haseł, jaką będzie miał na koniec okresu "abonamentu aktualizacyjnego".

Rozwój słownika najlepiej zobrazuje poniższe zdjęcie przedstawiające wszystkie wersje książkowe od I wyd. "Podręcznego słownika budowlanego" po prawej do IV wydania "Słownika budownictwa, infrastruktury i wyposażenia". Wyd V i VI ukazały się wyłącznie w wersji elektronicznej. Jeśli wyniki ankiety wskażą na taką potrzebę a finanse pozwolą wyd. VII ukaże się w wersji papierowej i elektronicznej.

Mam nadzieję, że udało mi się rozwiać większość wątpliwości. Zachęcam do korzystania z funkcji programu - takich jak gra edukacyjna, możliwość zgłaszania haseł oraz do zgłaszania uwag, sugestii oraz do wzięcia udziału w ankiecie.  

Kontakt

Tel.: + 48 601 725 191

tlumacz@slownik-budowlany.pl

NAJWIĘKSZY SŁOWNIK BUDOWLANY I TŁUMACZENIA - 601 725 191

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem